Kolejny Mecz Gwiazd w Szczecinie już za nami

26 maja 2013 21:10:00

W sobotnie późne popołudnie w licznie zgromadzeni w hali SDS-u mogli podziwiać w akcji największe gwiazdy polskiej siatkówki, a także skoków narciarskich. Podczas Meczu Gwiazd nie brakowało pięknych siatkarskich akcji, ale także i zabawy.

Mecz Gwiazd w Szczecinie: Podsumowanie siatkarskiego spotkania

26 maja 2013 21:05:00

W sobotę 25 maja w hali Szczecińskiego Domu Sportu odbył się siatkarski Mecz Gwiazd. Już po raz 4-ty siatkarze i skoczkowie zagrali na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Bilety na mecz rozeszły się w ciągu 2 godzin. Podczas meczu odbyły się licytacje stroju reprezentacyjnego Pawła Zagumnego i koszulki z autografami zawodników Asseco Resovii Rzeszów.

Dlaczego Kamil Stoch co roku wsiada w bus i spędza urodziny w Szczecinie?

26 maja 2013 18:00:00

- To już trzeci raz, jak urodziny spędzam w Szczecinie. Fakt, że wcześniej nie jako mistrz świata - mówił Kamil Stoch tuż po meczu gwiazd w hali SDS. Wcześniej usłyszał "Sto lat" śpiewane przez blisko 1000 osób.

Znani sportowcy zagrali w siatkówkę dla hospicjum

25 maja 2013 21:00:00

Skoczkowie narciarscy z mistrzem świata Kamilem Stochem na czele oraz siatkarki i siatkarze, byli i obecni reprezentanci Polski, wzięli udział w charytatywnym Meczu Gwiazd, który w sobotę odbył się w Szczecinie.

Siatkarze dla Hospicjum - plan akcji

19 maja 2013 17:29:27

Do rozpoczęcia turnieju amatorskiego oraz Meczu Gwiazd pozostał już niecały tydzień. Czas już przedstawić wam jaki mamy plan działania i jak będą przebiegały poszczególne etapy akcji "Siatkarze dla Hospicjum"