Zaśpiewajmy razem dla Hospicjum !!!

13 października 2013 16:25:59

Wielkimi krokami zbliża się akcja, którą Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych realizuje wspólnie ze stowarzyszeniem „Siatkarze dla Hospicjum”, a mowa o tegorocznym koncercie „GŁOSY DLA HOSPICJÓW 2013”, który odbędzie się we wtorkowy wieczór 22 października od godziny 19:00 w Klubie Elefunk .

Mecz Chemika z Zaksą dla Dzieci z Hospicjum

12 września 2013 14:26:24

Radosne informacje napłynęły z klubu PSPS Chemik Police. Prezes klubu Joanna Żurowska poinformowała nas, że decyzją zarządu klubu mecz pokazowy Chemika Police z ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle będzie miał charakter dobroczynny mający na celu wsparcie naszego Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

2013-09-12-gwiazdy-siatkowki-w-policach.jpg

Wakacje w siodle dla podopiecznych Hospicjum

7 września 2013 15:33:47

W dniach 18 - 27 sierpnia odbył się obóz jazdy konnej zorganizowany przez Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych z funduszy pozyskanych dzięki majowej akcji "Siatkarze dla Hospicjum". Wyjazd został zorganizowany dla rodzeństwa Podopiecznych hospicjum oraz Dzieci z grupy wsparcia w żałobie.

Respiratory już w hospicjum

30 lipca 2013 18:35:01

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w siedzibie Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych pojawił się już nowy sprzęt zakupiony dzięki wpływom z tegorocznej akcji Stowarzyszenia "Siatkarze dla Hospicjum".

Mecz Gwiazd - podziękowanie Auto TU

1 czerwca 2013 23:55:00

My dziewczyny z Auto TU za turniej dziękujemy,
I w kolejnej edycji miejsce zaklepujemy.
To dzięki organizatorom mecze grać mogłyśmy,
Ze znanymi gwiazdami przez weekend obcowałyśmy.
Nie wygrana lecz cel tutaj ma znaczenie,
A uzbierane pieniądze spełnią nie jedno marzenie.