Mamy logo stowarzyszenia

23 kwietnia 2013 08:16:13

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od 23 kwietnia firmujemy się nowym logo. Mamy nadzieję, że ręka serwująca piłkę w sercu przypadnie wszystkim do gustu.

Dziękujemy firmie 3D.sign za przygotowanie i wykonanie projektu.

Siatkarze dla Hospicjum 2013 - zaczynamy

19 kwietnia 2013 15:20:24

A więc oficjalnie otwieramy szóstą edycję akcji "Siatkarze dla Hospicjum". Niezmiennie już szósty rok pomagamy Zachodniopomorskiemu Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. A co nas czeka w tym roku? Uchylmy rąbka tajemnicy...

Siatkarze dla Hospicjum - Turniej Majowy

15 kwietnia 2013 09:17:49

Informujemy, że już niebawem rozpoczniemy przyjmowanie zapisów na główny turniej amatorski akcji "Siatkarze dla Hospicjum 2013", który odbędzie się w dniach 25-26 maja 2013 na hali Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Turniej odbędzie się według zasad panujących w ubieglych latach - będzie to turniej mixtów - w każdym zespole będą musiały zagrać co najmniej dwie panie.

Sukces projektu "SIADkówka 2013"

14 kwietnia 2013 14:24:03

Kolejny cykliczny turniej w ramach wsparcia Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych zakończył się sukcesem. Dzięki drużynom uczestniczącym w tym turnieju udało się zebrać kwotę 2000zł

Sukces AUTO Volley Cup - zebraliśmy 5000zł !!!

25 marca 2013 11:54:11

Sukcesem zakończył się pierwszy - zrealizowany przez grupę organizacyjną stowarzyszenia "Siatkarze dla Hospicjum" cykliczny turniej salonów samochodowych AUTO Volley Cup 2013, który został rozegrany 24 marca w hali sportowej Zespołu Szkół Towarzystwa Salezjańskiego. Frekwencja dopisała - wszyscy bawili się świetnie. Dzięki uczestnikom turnieju udało się zebrać kwotę 5000zł.