Siatkarze dla Hospicjum 2013 - zaczynamy

19 kwietnia 2013 15:20:24

A więc oficjalnie otwieramy szóstą edycję akcji "Siatkarze dla Hospicjum". Niezmiennie już szósty rok pomagamy Zachodniopomorskiemu Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. A co nas czeka w tym roku? Uchylmy rąbka tajemnicy...

W tym roku pierwsze akcje wystartowały już zimą kiedy to zaczęliśmy licytować pamiątki otrzymane od naszych reprezentacyjnych skoczków. Akcja zakończyła się sukcesem - pamiątki zostały wylicytowane za łączną kwotę 6000zł.

Kolejnym projektem był turniej dealerów samochodowych "AUTO Volley" oraz turniej w siatkówce na siedząco "SIADkówka" - w przypadku tych projektów zebraliśmy kwotę łączną blisko 7000zł.

Oba turnieje będą turniejami cyklicznymi i będziemy je organizować co roku.
Chcielibyśmy jeszcze poinformować, że dobrze wam znany Turniej Andrzejkowy również dołączył do grona imprez organizowanych w ramach akcji "Siatkarze dla Hospicjum"

Co przed nami?

Turniej amatorski 25-26 maj 2013
Informujemy, że z dniem dzisiejszym zaczynamy przyjmować zapisy na główny turniej amatorski akcji "Siatkarze dla Hospicjum 2013 ". Zasady tak jak w poprzednich latach są takie same.

W jednej drużynie na boisku muszą występować przynajmniej dwie kobiety. Mamy już potwierdzenie udziału w turnieju amatorskim Kamila Stocha i kadry skoczków. Wpisowe za udział w turnieju wynosi 500zł. Decyduje kolejność zgłoszeń i tylko wpłata na konto hospicjum potwierdzona mailem zwrotnym z naszego portalu jest 100% potwierdzeniem udziału w tym turnieju. Rezerwacje nie potwierdzone wpłatą na konto hospicjum nie będą przyjmowane. Wszyscy zawodnicy po zakończeniu turnieju otrzymają darmowy wstęp wraz z osobą towarzyszącą na sobotnią imprezę po zakończeniu Meczu Gwiazd. Impreza ze względu na udział gwiazd będzie miała charakter zamknięty.

Podajemy nr konta na które należy wpłacić wpisowe:

Przy dokonaniu przelewu należy wpisać w tytule
"darowizna Siatkarze dla Hospicjum" - (nazwa zgłaszanego zespołu)

Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych
Al. Powstańców Wielkopolskich 66/68

Tel./fax: +48 (0) 91 486 93 30

Konto bankowe: 75 1500 1722 1217 2006 9774 0000

IV Mecz Gwiazd 25 maj 2013

W tym roku podobnie jak w roku ubiegłym na parkiet szczecińskiego SDS wybiegną siatkarze, siatkarki i skoczkowie ze świeżo upieczonym mistrzem świata Kamilem Stochem. Z osób, które potwierdziły już swój udział możemy wymienić następujące Gwiazdy:

Siatkarki:

• Anita Kwiatkowska – Atom Trefl Sopot
  • Małgorzata Lis – PTPS Piła
  • Izabela Bełcik – Atom Trefl Sopot
  • Joanna Kuligowska – PTPS Piła
  • Dorota Ściurka – Budowlani Łódź
  • Katarzyna Mróz – Chemik Police
  • Joanna Mirek – Chemik Police

Siatkarze:

• Daniel Pliński – Skra Bełchatów
  • Paweł Woicki – Skra Bełchatów
  • Piotr Lipiński – Delecta Bydgoszcz
  • Marcin Wika – Delecta Bydgoszcz
  • Krzysztof Śmigiel - olimpijczyk z Atlanty

ze względu na jeszcze nie zakończony sezon część siatkarzy jeszcze nie określiła się niemniej rozmowy prowadzone z nimi napawają optymizmem.

Skoczkowie:

• Kamil Stoch
  • Jakub Kot
  • Maciej Kot
  • Stefan Hula
  • Dawid Kubacki
  • Krzysztof Miętus

Kadra trenerska:

• Adam Grabowski - Atom Trefl Sopot
  • Łukasz Kruczek - kadra skoczków
  • Mariusz Wiktorowicz - Chemik Police
  • Piotr Makowski - Delecta Bydgoszcz (jeśli nie będzie udział kolidował z kadrą)

W związku z licznymi zapytaniami o bilety informujemy, że będą one dostępne na początku maja w siedzibie Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Cena biletu wyniesie 30zł.

To na razie tyle. W miarę napływu informacji będziemy o nich informować na bieżąco. Wszystkie informacje będą dostępne na naszym portalu na stronie Stowarzyszenia "Siatkarze dla Hospicjum" lub na profilu Stowarzyszenia utworzonego na facebooku. O wszelkich informacjach dotyczących akcji informować was będą również portal salps.szczecin.pl oraz portal ligowiec.net

Z siatkarskim pozdrowieniem
Grupa Organizacyjna Stowarzyszenia "Siatkarze dla Hospicjum"