Turniej dla Kasi

dla kasi.jpg

W sobotę w Goleniowie rozegraliśmy charytatywny turniej, którego celem byłą zbiórka funduszy dla chorej na stwardnienie rozsiane Kasi Gryglas. Po raz kolejny siatkarze i przyjaciele z drużyn z innych miejscowości pokazali że siatkarze amatorzy zawsze chętnie uczestniczą w turniejach charytatywnych i nie są obojętni na pomoc ludziom potrzebującym...Sam turniej nie był może do końca dograny od strony technicznej. Brakowało nam sędziów i nagłośnienia na hali. Nieprzyjemnym zgrzytem było również bardzo niepoważne podejście drużyny z Pyrzyc, która nie wpłaciła jako jedyna wpisowego - twierdząc że będą na 100% i odwołali swój przyjazd 30 min przed rozpoczęciem turnieju.

Mimo wszystko turniej należy uznać za udany. Wszystkie zespoły z dużą wyrozumiałością podeszły do problemów technicznych. Sędziowaliśmy sobie sami i sądzę że przebiegło to dość sprawnie.

Zwycięzcą turnieju została po emocjonującym finale drużyna Altradu pokonując 25:20 zespół ze Świdwina. W meczu o trzecie miejsce spotkały się drużyny z Goleniowa - Asprod i Exodus. Zwyciężyli ci pierwsi w stosunku seta 25-19.

Po zakończeniu turnieju i po podliczeniu zawartości puszki okazało się, że udało się zebrać 2500zł , które zostaną przekazane w całości rodzicom Kasi.

Dziękuję wszystkim zespołom za udział i do zobaczenia na boiskach ligi SALPS

Podaruj 1%
Urząd Marszałkowski Grupa Azoty Miasto Szczecin Azoty Arena Patronat Prezydenta Miasta Szczecina Ekspert Systemy Informatyczne Szczecińska Energetyka Cieplna Pruszyński Sp. z o.o. Mentor Systemy Audiowizualne Alkon Security Carwit Nutricia Polska brightONE Asprod Lux Medica Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych Trans Medics SALPS Tom-Tech Amber Sport 3D.sign Ligowiec Vigo Głos Szczeciński Kurier Szczeciński Radio Szczecin TVP Szczecin Skład Opału Crazy Cannons Alumet Kino Helios Time Trend Media Star Xenia Kasia Hubińska Bejbirock Stara Komenda Ewa Minge AMI COR mastercars Piekarnia ASPROD Progreum