Siatkarze dla Hospicjum - plan akcji

19 maja 2013 17:29:27

Do rozpoczęcia turnieju amatorskiego oraz Meczu Gwiazd pozostał już niecały tydzień. Czas już przedstawić wam jaki mamy plan działania i jak będą przebiegały poszczególne etapy akcji "Siatkarze dla Hospicjum"

Turniej amatorski 25-26 maja 2013
W tym roku w turnieju amatorskim zagra 15 zespołów. Drużyny zostaną podzielone na trzy grupy, które rozegrają mecze na trzech boiskach w hali Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego przy ul. Tenisowej. Turniej, jak co roku jest turniejem drużyn mieszanych - oznacza to, że w każdej drużynie na boisku przebywać muszą minimum dwie panie.

Podział na grupy wygląda następująco:

Boisko nr 1
- ZUT
- Auto Tu
- Flormaster & Friends
- LKS Przecław
- Akademia Morska

Boisko nr 2
- Asprod
- Cellco
- Altrad
- E-kierowca
- Time Trend

Boisko nr 3
- P-Team
- Flow Drill
- Liga 1000
- Novoterm
- Trade Trans

Gramy dwa sety bez względu na wynik. Z grup do dużego finału wychodzą najlepsze zespoły z grup plus dwa zespoły z drugiego miejsca z najkorzystniejszym stosunkiem setów. Do średniego finału kwalifikuje się zespół z drugiego miejsca z najgorszym wynikiem setów oraz trzy zespoły z trzecich miejsc i jeden z czwartego miejsca w/g zasad powyżej. Pozostałe zespoły grają w małym finale.

W turnieju będą ubezpieczeni wszyscy zawodnicy zgłoszeni przez kierowników zespołów. W każdym dniu do dyspozycji każdej z drużyn będzie zgrzewka wody mineralnej. Opiekę medyczną na czas trwania turnieju zapewnią rehabilitanci z firmy Terapia Plus oraz lekarz współpracujący z Zachodniopomorskim Hospicjum dla Dzieci.
Gramy mniej więcej do ok. godz. 15:30, czyli później mamy ok. 2,5 h do rozpoczęcia Meczu Gwiazd.

W trakcie trwania turnieju będzie można posilić się przy grillu, zjeść pyszne ciasto lub zagrać w piłkę ze skoczkami.
Ze względu na ograniczoną ilość piłek każda z drużyn proszona jest o zabranie swoich oznaczonych piłek
Podczas trwania turnieju prosimy o utrzymanie porządku w szatniach, na terenie ZUT obowiązuje kategoryczny zakaz spożywania alkoholu i palenia papierosów na terenie hali sportowej. Każdy zespół jest odpowiedzialny za swoich zawodników więc w przypadku złamania zasad cała drużyna zostanie usunięta z turnieju bez możliwości zwrotu wpisowego.
Parking pod salą będzie niedostępny. Samochody prosimy parkować w miejscu wyznaczonym na tyłach hali ZUT.

Turniej amatorski odbywa się w następujących ramach czasowych:
Sobota 25 maja
9:00 - startują pierwsze mecze - prosimy o wcześniejsze przybycie w celu przeprowadzenia rozgrzewki.
10:30 - otwarcie turnieju z udziałem uczestników Meczu Gwiazd
ok. 15:30 - zakończenie ostatnich spotkań
Niedziela 26 maja
11:00 - startują pierwsze mecze - prosimy o wcześniejsze przybycie w celu przeprowadzenia rozgrzewki.
ok. godz 17:00 - Zakończenie turnieju i rozdanie nagród.

Mecz Gwiazd 25 maja 2013 hala SDS godz 18:00

W tym roku podobnie jak w ubiegłym na parkiecie zobaczymy w akcji Siatkarzy, siatkarki i skoczków:

Siatkarze
Daniel Pliński - Skra Bełchatów
Marcin Wika - Delecta Bydgoszcz
Paweł Siezieniewski - Politechnika Warszawska
Patryk Akala - Morze Bałtyk
Daniel Zabłocki - Morze Bałtyk
Michał Peciakowski - Volley Arbesbach (Austria)
Sebastian Świderski - ZAKSA Kędzierzyn
Krzysztof Śmigiel - olimpijczyk z Atlanty
Michał Lipiński - Delecta Bydgoszcz
Paweł Rusek - Trefl Gdańsk
Michał Ostrowski - Morze Bałtyk
Paweł Zagumny - ZAKSA Kędzierzyn - wstępnie potwierdził udział (odpowiedź 100% będzie w poniedziałek)
Siatkarki

Adam Grabowski,
Mariusz Wiktorowicz,
Jerzy Mostowski

Oprócz gwiazd w drużynach zagrają również osoby, które wylicytują najwyższą kwotę za udział w meczu, ale o tym za chwilę.

Mecz Gwiazd poprowadzi redaktor TVP Jarosław Marendziak oraz Crazy Cannons, którzy ze swoich armat będą strzelać w Was koszulkami.

Podczas trwania imprezy będzie dostępny sklepik z pamiątkami, w którym będzie będą do nabycia różne gadżety związane z naszym projektem.

SDS swoje podwoje dla wszystkich otwiera o godzinie 17:00 - początek Meczu Gwiazd o godz 18:00

Impreza integracyjna z gwiazdami w restauracji Szczecin
Wszystkie osoby, które biorą udział w turnieju amatorskim według listy zgłoszeń na turniej amatorski otrzymają podwójne zaproszenie na imprezę, która odbędzie się w restauracji Szczecin (dawny Tiger Pub) przy ul.Felczaka 9. Tradycyjnie bawimy się tak długo na ile nam sił i zdrowia wystarczy. Proszę pamiętać, że w dniu następnym jest cd Turnieju Amatorskiego a ubezpieczenie nie obejmuje imprezy w restauracji. :)

Aukcje allegro już trwają
Zostań siatkarską gwiazdą i weź udział w Meczu Gwiazd - osoby, które wylicytują najwyższą kwotę wezmą czynny udział w Meczu Gwiazd, wezmą udział w rozgrzewce, mają zagwarantowane wejście na boisko w trakcie imprezy a także otrzymają kompletny strój siatkarski ufundowany przez firmę VIGO. Oczywiście wejście na imprezę jest również za darmo.
Karnet VIP na Mecz Gwiazd - osoby, które wylicytują najwyższą kwotę za karnety będą miały zagwarantowane wejście na Mecz Gwiazd oraz miejsce siedzące na parkiecie nieopodal boiska razem z podopiecznymi Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci, ich rodzicami, oraz przedstawicielami firm sponsorującymi nasz projekt.

Oprócz w/w aukcji jest do wylicytowania wiele pamiątek od sportowców, voucherów do restauracji, gabinetów kosmetycznych oraz SPA. Ceny są bardzo zróżnicowane więc serdecznie zachęcamy wszystkich do licytacji.