Znani sportowcy zagrali w siatkówkę dla hospicjum

25 maja 2013 21:00:00

Skoczkowie narciarscy z mistrzem świata Kamilem Stochem na czele oraz siatkarki i siatkarze, byli i obecni reprezentanci Polski, wzięli udział w charytatywnym Meczu Gwiazd, który w sobotę odbył się w Szczecinie.

Na parkiecie Szczecińskiego Domu Sportu grali i bawili kibiców także: Sebastian Świderski, Izabela Bełcik, Daniel Pliński i Dawid Kubacki.
W ten sposób sportowcy wspomagali Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Na konto tego ośrodka trafi dochód ze sprzedaży biletów oraz z internetowych licytacji, na których można kupić sportowe pamiątki i gadżety przekazane przez skoczków, siatkarzy i siatkarki.

Kamil Stoch przyznał, że chętnie wspiera takie akcje. Dlatego wraz z kolegami z reprezentacji przyjechał do Szczecina. - Warto pomagać i otworzyć swoje serce. Chcielibyśmy, aby na twarzach tych dzieci pojawił się uśmiech - powiedział mistrz świata w skokach narciarskich.

Internetowe aukcje potrwają do niedzieli.

źródło: Artur Dyczewski / Polskie Radio Szczecin

Podaruj 1%
Mentor Systemy Audiowizualne Szczecińska Energetyka Cieplna Carwit Pruszyński Sp. z o.o. Ekspert Systemy Informatyczne Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Miasto Szczecin Patronat Prezydenta Miasta Szczecina Alkon Security brightONE Asprod Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych Tom-Tech Amber Sport Vigo Kurier Szczeciński Radio Szczecin TVP Szczecin Alumet