Zaśpiewajmy razem dla Hospicjum !!!

13 października 2013 16:25:59

Wielkimi krokami zbliża się akcja, którą Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych realizuje wspólnie ze stowarzyszeniem „Siatkarze dla Hospicjum”, a mowa o tegorocznym koncercie „GŁOSY DLA HOSPICJÓW 2013”, który odbędzie się we wtorkowy wieczór 22 października od godziny 19:00 w Klubie Elefunk .

Na scenie pojawią się osoby, które są wizytówką naszego miasta i województwa – swoją obecność potwierdzili przedstawiciele władz regionu zachodniopomorskiego, znani sportowcy a także artyści estradowi. Swoją obecność potwierdzili min.siatkarki Chemika Police, piłkarze ręczni Pogoni Gaz System, siatkarze Morza Bałtyk. Z występów indywidualnych dla Podopiecznych Hospicjum zaśpiewają:Marek Kolbowicz, Michał Materla, radny Piotr Kęsik, znana szczecińska projektantka Katarzyna Hubińska, prezes Grupy Azoty Rafał Kuźmiczonek a także dziekan wydziału humanistycznego US dr hab. Barbara Kromolicka. Swoją obecność potwierdzili również soliści szczecińskiej Opery i Operetki. Koncert poprowadzi znana szczecińska konferansjer Daria Nowak

„Głosy dla Hospicjów” to międzynarodowa inicjatywa polegająca na organizowaniu koncertów dedykowanych nieuleczalnie chorym, natomiast szczeciński koncert na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych to jedno z ponad 100 wydarzeń tego typu odbywających się w miesiącu październiku w naszym kraju. Celem akcji jest promowanie idei opieki hospicyjnej – zgodnie z hasłem „Hospicjum to też Życie” oraz zbiórka publiczna, która – mamy nadzieję – pozwoli nam na zakup specjalistycznego sprzętu ratującego życie podopiecznym Hospicjum.

Formuła koncertu będzie podobna jak w roku ubiegłym. Śpiewamy w konwencji karaoke. Każdy z uczestników będzie miał do zaprezentowania dowolny wybrany przez siebie utwór.

Wszystkich chcących zobaczyć ten niezwykły koncert i wesprzeć Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych zapraszamy we wtorkowy wieczór 22 października do Klubu Elefunk. Wejściówka cegiełka będzie kosztowała 10 zł i wpływy z nich zasilą konto Fundacji.

Zapraszamy !!!

NOWY_PLAKAT2.jpg