Sportowcy zagrają dla hospicjum

29 marca 2015 19:41:59

Znani i lubiani sportowcy ponownie w Szczecinie. 30 maja odbędzie się Mecz Gwiazd, w którym tradycyjnie zobaczymy reprezentantki i reprezentantów Polski w siatkówce, a także medalistów mistrzostw świata w skokach narciarskich.

- Nie zabraknie oczywiście siatkówki na wysokim poziomie, ale też innych gier i konkurencji, ale niech to pozostanie dla widzów niespodzianką. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa – przekonuje Maciej Sośnicki, prezes stowarzyszenia Siatkarze Dla Hospicjum, które jest organizatorem Meczu Gwiazd.

Impreza po raz pierwszy odbędzie się w hali Azoty Arena. Po raz pierwszy też wejściówki będzie można nabyć bez wychodzenia z domu, czy prosto z pracy - wystarczy odwiedzić stronę azotyarena.pl i tam dokonać zakupu online. Ceny za bilety wynoszą jedynie 10 i 20 złotych.

- Po raz pierwszy imprezę organizujemy w tak dużej hali. Przed nami jeszcze większe wyzwanie niż dotychczas. Mamy nadzieję że, uda nam się to osiągnąć dzięki wsparciu naszych sportowych przyjaciół - wedle hospicyjnego hasła - Pomagamy Dzięki Twojej Pomocy – dodaje Maciej Sośnicki.

Impreza odbędzie się pod patronatem prezydenta Szczecina, a dochód jak co roku, zostanie przekazany podopiecznym Zachodniopomorskiego Hospicjum Dla Dzieci i Dorosłych.

#meczgwiazd

Podaruj 1%
Mentor Systemy Audiowizualne Szczecińska Energetyka Cieplna Carwit Pruszyński Sp. z o.o. Ekspert Systemy Informatyczne Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Miasto Szczecin Patronat Prezydenta Miasta Szczecina Alkon Security brightONE Asprod Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych Tom-Tech Amber Sport Vigo Kurier Szczeciński Radio Szczecin TVP Szczecin Alumet