Turniej Amatorski - Zapisy

1 kwietnia 2015 09:21:28

Od dziś oficjalnie przyjmujemy już zapisy na 8 edycję charytatywnego turnieju drużyn mieszanych "Siatkarze dla Hospicjum 2015"

Zasady nie ulegają zmianie. Turniej tradycyjnie odbędzie w hali Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego przy ul.Tenisowej i będzie jak co roku turniejem drużyn mieszanych co oznacza, że w każdej drużynie muszą na boisku przebywać min dwie panie. 

Zaczynamy o godz 9:00 co oznacza, że na hali trzeba pojawić się odpowiednio wcześniej aby zdążyć przeprowadzić rozgrzewkę. Krótkie otwarcie z udziałem Gwiazd przewidujemy po zakończeniu pierwszych spotkań.

Gramy na 3 boiskach mniej więcej do godz 15:00 aby zdążyć się przygotować na Mecz Gwiazd, który to z kolei rozpocznie się o godz 17:00

Oczywiście w trakcie trwania turnieju do Waszej dyspozycji będzie bufet, w którym będzie można coś zjeść, napić się a także zakupić okolicznościowe koszulki sygnowane logo "Siatkarze dla Hospicjum"

Mecz Gwiazd rozpoczyna się o godz 17:00 i potrwa mniej więcej do godz 20:00 - później autografy, pamiątkowe zdjęcia i spotykamy się z Gwiazdami ok godz 22:00 w klubie Browar Polski. 

Cd turnieju w niedzielę 31 maja od godz 10:00 do zakończenia wszystkich spotkań.

Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymają bezpłatną pulę wejściówek do klubu. Impreza będzie miała charakter zamknięty.

Wpisowe na turniej pozostaje jak co roku niezmienne i wynosi 500zł

Jak zgłosić drużynę do turnieju ?

Aby zgłosić drużynę na turniej należy upewnić się telefonicznie czy są jeszcze wolne miejsca pod nr tel 516031600, zgłosić zespół a następnie w terminie do 7 dni  wysłać maila z potwierdzeniem przelewu na adres [email protected]. W przypadku nie dokonania wpłaty wpisowego w terminie do 7 dni miejsce zostaje oddane kolejnej drużynie z listy rezerwowej. Nie przyjmujemy żadnych zgłoszeń z odroczonym terminem płatności.


Przelewu dokonujemy na konto:
Stowarzyszenie "Siatkarze dla Hospicjum" w Szczecinie
Bank Zachodni WBK S.A.
20 1500 1722 1217 2010 8587 0000


W tytule należy wpisać: "Turniej Siatkarze dla Hospicjum i nazwa zespołu"

Turniej jest ubezpieczony i do Waszej dyspozycji będzie dostępny lekarz.

Na ten moment to tyle informacji...niebawem więcej szczegółów

Podaruj 1%
Mentor Systemy Audiowizualne Szczecińska Energetyka Cieplna Carwit Pruszyński Sp. z o.o. Ekspert Systemy Informatyczne Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Miasto Szczecin Patronat Prezydenta Miasta Szczecina Alkon Security brightONE Asprod Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych Tom-Tech Amber Sport Vigo Kurier Szczeciński Radio Szczecin TVP Szczecin Alumet