Sportowcy promują 1%

30 stycznia 2014 20:18:10

Sportowcy promują 1%

Siatkarze, siatkarki oraz skoczkowie narciarscy, czyli sportowcy, którzy wystąpili w ostatnim Meczu Gwiazd, który odbył się w Szczecinie promują oddanie swojego 1% fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Poniżej prezentujemy pierwszy spot promujący całą akcję. W filmie wzięli udział siatkarze: Daniel Pliński, Marcin Wika, Piotr Lipiński, siatkarki: Anita Kwiatkowska, Katarzyna Mróz, Joanna Mirek oraz skoczkowie narciarscy - Maciej Kot i Kamil Stoch.