Aukcje świąteczne

12 grudnia 2014 18:39:08

Zbliżają się święta, czas radości i o tę radość pragnie zadbać Stowarzyszenie "Siatkarze Dla Hospicjum". Wspólnie ze sportowcami i osobami, którymi dobro potrzebujących leży na sercu organizujemy aukcje internetowe, w których do wylicytowania są m.in. bombki z autografami Marcina Robaka, Radosława Janukiewicza, a jak komuś podpisów mało, to całego zespołu Pogoni Szczecin.

- Niesiemy światełko świątecznej nadziei, a Stowarzyszenie nam w tym pomaga - i bardzo jesteśmy za to wdzięczni - mówi prezes hospicjum, Kinga Krzywicka.

Do akcji przyłączyli się także szczypiorniści Gaz System Pogoni Szczecin oraz koleżanki po fachu z Pogoni Baltica Szczecin. Tradycyjnie możemy liczyć na pomoc siatkarek Chemika Polica. Wszystkie te zespoły oprócz bombek z autografami, na licytację przekazały piłki z podpisami całego zespołu.

A jak komuś na choince brakuje miejsca na bombki, to może w formie prezentu dla bliskiej osoby kupić koszulkę Katarzyny Skowrońskiej lub Marcina Parchety. Idzie zima więc warto zaopatrzyć się w plastron, polo lub kurtkę Macieja Kota. Swój prezent przekazał także Kamil Stoch

Hitem jest koronkowa bombka wykonana przez artystkę z Wisły, Ewę Grosek. Powstało jedynie pięć takich egzemplarzy, z których dwa trafiły do królowej Elżbiety II, a jedna z tych unikatowych bombek bierze udział w licytacji.

- Aukcje świąteczne wpisały się już na stałe w kalendarz imprez organizowanych przez nasze stowarzyszenie. Dzięki zbiórce funduszy hospicjum będzie mogło kupić kolejny sprzęt do ratowania życia małych podopiecznych - ale to nie tylko nasza zasługa ale wszystkich którzy aktywnie przyłączą się do licytacji, dlatego też zapraszam do wzięcia w nich udziału - ktoś z naszych przyjaciół udostępnił nasze aukcje na portalu społecznościowym i napisał  "Pomagajmy bo dobro powraca" - chyba jednak coś w tym jest i my bardzo w to wierzymy - zachęca prezes stowarzyszenia, Maciej Sośnicki.

Aukcje, które są dostępne pod adresem (http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=38607573) kończą się 17 grudnia.

Dochód w całości zostanie przekazany podopiecznym Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

Podaruj 1%
Mentor Systemy Audiowizualne Szczecińska Energetyka Cieplna Carwit Pruszyński Sp. z o.o. Ekspert Systemy Informatyczne Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Miasto Szczecin Patronat Prezydenta Miasta Szczecina Alkon Security brightONE Asprod Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych Tom-Tech Amber Sport Vigo Kurier Szczeciński Radio Szczecin TVP Szczecin Alumet