1% dla ZHDD - Pomagamy !!!

10 lutego 2015 11:02:51

W dniu 9 lutego Stowarzyszenie Siatkarze dla Hospicjum wystartowało z kampanią promocyjną mająca na celu zachęcenie osób do oddawania 1% podatku na Fundację Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci. Kampania jest prowadzona poprzez portale społecznościowe. Udział w niej może wziąć każdy i zasady są banalnie proste.

Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z hasłem promującym oddawanie 1% i przesłać je na adres stowarzyszenia, które to umieści każde zdjęcie na swoim profilu na FB oraz na swojej oficjalnej stronie. Jak mówią organizatorzy przedsięwzięcia akcja ma na celu uświadomienie ludziom jak ważną rzeczą jest ten jeden mały procent, który mogą ofiarować na wybraną przez siebie organizację pożytku publicznego. Stowarzyszenie Siatkarze dla Hospicjum ogłosiło również konkurs na najciekawszą fotografię związaną z oddawaniem 1% dla ZHDD. Zwycięzca otrzyma podwójne zaproszenie do sektora VIP na Mecz Gwiazd, który w tym roku stowarzyszenie organizuje na nowo wybudowanej hali Azoty Arena w dniu 30 maja.

Podaruj 1%
Mentor Systemy Audiowizualne Szczecińska Energetyka Cieplna Carwit Pruszyński Sp. z o.o. Ekspert Systemy Informatyczne Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Miasto Szczecin Patronat Prezydenta Miasta Szczecina Alkon Security brightONE Asprod Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych Tom-Tech Amber Sport Vigo Kurier Szczeciński Radio Szczecin TVP Szczecin Alumet